Chrzanów

W ¶rodę o 6.30 wyjechali¶my  do Chrzanowa na olimpiadę  pływack±  osób niepełnosprawnych. Była zorganizowana już 10 -ty raz. Pojechali¶my z Piotrem i Monik± busem. Jechali¶my długo autostrad±. Basen w Chrzanowie jest ogromny. W naszej drużynie była Basia, Agata, Bruno i Beata a kibicowali Bartek, Mariusz i Mateusz. Było dużo ludzi z  fundacji i ksi±dz prezes Zaleski. Dostał na imieniny od nas ceramiczny domek. Naszym pływakom poszło dobrze, starali się. Agata płynęła „żabk±” na 50 metrów. Zajęła 2. miejsce, dostała dyplom i medal. Inni dostali medale za udział. Najstarszy uczestnik olimpiady dostał puchar od  Bronisława Komorowskiego, prezydenta Polski. Po rozdaniu nagród poszli¶my na ciepły posiłek - żurek. Dobry był.  Potem  wrócili¶my do Wrocławia, byli¶my o 17.30. Podobała nam się impreza.

Mateusz,  Bartek,  Agata