Festyn parafialny

W niedzielę 12 września we Wrocławiu przy ul. Strachocińskiej odbył się festyn parafialny. Występował  kabaret  „Elita”,  był też  koncert zespołu ,,40 synów  i 30 wnuków jeżdżących na 70  osiołkach”. Były również pokazy ratownictwa straży pożarnej, udzielania pierwszej pomocy i sztuk walki. Można  było przejechać się samochodem terenowym i strażackim. Były różne poczęstunki, takie jak kiełbasa z grilla,  grochówka, ciasta, kawa, herbata. Był kiermasz książek, mini-kino, konkursy dla dzieci, malowanie twarzy i loteria, w której  można było wygrać rower górski.

Odbywał się też kiermasz prac uczestników naszego Warsztatu. Ludziom podobały się nasze prace i chętnie kupowali. Kierownik prowadził konkurs przez nas przygotowany „Jaka to melodia?” i można było zdobyć punkty za odgadnięcie tytułów piosenek z kategorii: ROCK , POP,  LATA 20-te 30-te, STARE ALE JARE. W salce parafialnej była wystawa naszych prac plastycznych o Wrocławiu. Na festyn przyjechali terapeuci,  rodzice i uczestnicy. Było bardzo fajnie, cieszymy się, że tam pojechaliśmy.

Adam i Mateusz